Escut Club Handbol Sant Llorenç
Sènior masculí A
Handbol Sant Llorenc Sènior masculí A
Membres:

Xavier Hernandez Sevilla Adrian Perez Garcia Marc Raventos Edo Manel Carrion Martí Jaume Calvo De La Rosa Tomas Alvarez Rodriguez Oliver Garcia Delgado Daniel Serrano Alonso Gerard Badet Majó Sergio Mateos Pozo Sergio Lopez Vicioso Egor Xepkin Bulgakov Andrés García Tomé (P) Yassin Ghazal Vazquez Jaime Perez Gallardo Dario Del Campo Jordano Jaume Vidal Riera Pablo Fuertes Deus,

Entrenadors:
Manolo Torres
Delegats:
Cesar López
Calendari

Classificació
Sènior masculí B
Handbol Sant Llorenc Sènior masculí B
Membres:

Ruben Ribas Donaire Xavier Magrazo Agullo Adrian Anton Perez (P) Xavier Andreu Muñoz Jordi Badet Majó Carlos Porcel Menargues Albert Marsa Ruiz (P) Ivan Xepkin Bulgakov Daniel Meca Soldado Oriol Farres Marza Abdeltif Benhanza Albert Lorenzo Cortes Jordi Guixonis Marza (P) Alberto Perez Lucas Raul Laza Rómulos Roberto Martinez Garcia Josep Copons Fernandez,

Entrenadors:
Jose-luis Jiménez
Delegats:
Baltasar Ribas
Calendari

Classificació
Juvenil masculí
Handbol Sant Llorenc Juvenil masculí
Membres:

Victor Anton Perez Roger Hernandez Sevilla Sergio Casado Luque Ramon Hernandez Garcia Jorge Castellanos Garcia Gulliem Crespo Bravo (P) Sergi Grau Alsina Toni Salamanca Chicote Ivan Gallego Pavon Alex Garcia Clares (P) Andreu Farre Arnau Sergi Garcia Avila Javier Lopez Vicioso

Entrenadors:
Sergio Lopez
Delegats:
Calendari

Classificació
Cadet masculi
Handbol Sant Llorenc Cadet masculi
Membres:

Jordi Maqueda Gil Axel Canció Martinez Carles Zato Cussó Arnau Alonso Guillen Yeray Gomez Bono Bernat Baleta Riera Marc Gonzalez Ferrer Jordi Olivella Cirici Elies Delgado Tamarit (P) Alex Alvarez Garcia Ruben Isasi Hernandez Alex Lopez Fernandez Gerard Torres Padilla

Entrenadors:
Jaime Perez
Delegats:
Calendari

Classificació
Infantil masculí A
Handbol Sant Llorenc Infantil masculí A
Membres:

Luis Orden Rojas (P) Jordi Ruf Andreu Enric Badet Majó Pau Vilaseca Martí Quim Abril Carenys Albert Martínez Murcia Joan Muñoz Lag Victor Moya Alamo (P) Josep Del Pino Bonet Marc Badia Nova Marc Garcia Clares Miquel Martinez Lara

Entrenadors:
Jaume Vidal
Dani Meca
Delegats:
Calendari

Classificació
Infantil masculí B
Handbol Sant Llorenc Infantil masculí B
Membres:

Lucas Manchado Marcos Javier Heredia Garvin Marcel Miranda Mengual Albert Ricart Rodriguez Oscar Pardo Maurel Ivan Martinez Villa Jordi Pedrero Kitson Rudolf Bohacik Luis Miguel Carmona Victor Garcia Garcia Oscar Perez Yepes Gerard Roy

Entrenadors:
Jaume Calvo
Delegats:
Calendari

Classificació
Infantil femení
Handbol Sant Llorenc Infantil femení
Membres:

Cristina Sesé Usieto Aida Laura Bolaños Arnal Lidia Lanzarote Castellanos Mireia Sancho Abdon Laura Carrera Villanueva Judith Alcazar Garcia Estibaliz Lozano Bajo Andrea Chico Gomez (P) Carla Magriña Martinez Sol Lara Clemente

Entrenadors:
Jordi Badet
Delegats:
Calendari

Classificació
Aleví Femeni A
Handbol Sant Llorenc Aleví Femeni A
Membres:

Paula Dorado Hernandez Judith Sanchez Saldaña Marta Magrazo Agulló Amaia Lozano Bajo Maria Castro Castellbell Carla Jimenez Felix Marina Prieto Rosales Alexandra Ramos Murillo

Entrenadors:
Gerard Badet
Delegats:
Calendari

Classificació
Aleví Femeni B
Handbol Sant Llorenc Aleví Femeni B
Membres:

Julia Lucas Sanchez Natalia Fernandez Fortuny Maria Chico Gómez Sara Mengual Gascón Clara Ricart Rodriguez Helena Sancho Abdon Nerea Navarro Escuredo

Entrenadors:
Javi Lopez
Delegats:
Calendari

Classificació
Aleví masculí A
Handbol Sant Llorenc Aleví masculí A
Membres:

Sergi Muñoz Lag Pau Villa Avila Victor Gort Romero Roger Rodriguez Bernal Biel Barniol Amigó Marc Rodriguez Montero Joel Luque Santos

Entrenadors:
Albert Marsà
Delegats:
Calendari

Classificació
Aleví masculí B
Handbol Sant Llorenc Aleví masculí B
Membres:

Gerard Grau Lara Artur Grau Zwickert Alex Rodriguez Vidal Roger Vidales i Gras Bruno Manchado Marcos Gerard Iglesias Prieto Arnau Rosés Campillo

Entrenadors:

Delegats:
Calendari

Classificació
Benjamí Masculi
Handbol Sant Llorenc Benjamí Masculi
Membres:

Pau Lopez Martinez Biel Ingles Fuentes Leandro Valls Gaudernak Albert Martí Serrano Jordi Vera Tijeras Antonio López Lozano Raul Casado Luque Gerard Sevilla Espina Marc Rodriguez Rams Jaume Sanromà Guaredo Oriol Martí Serrano

Entrenadors:
Xavi Magrazó
Delegats:
Calendari

Classificació
Prebenjamí
Handbol Sant Llorenc Prebenjamí
Membres:

Jan Lucas Sanchez Alvaro Bernat Palanca Ribas David Baleta Pomar  Marc Copons Reyes Max Lopez Fernandez Ricard Condeminas Chane  Iker Lucas Sanchez , Ausents (Andres Lara Lara, Marti Ricart Rodriguez)

Entrenadors:
Xavi Andreu
Ruben Ribas
Delegats:
Calendari

Classificació